Končíme?

15.2.2019

Prodejna v Panské ulici je vystěhovaná a uzavřená. Vzhledem k rodinné situaci a dalším aktivitám se semlelo následující - stěhujeme se do Českého Krumlova, do domu ve kterém jsem vyrůstala, odešla hledat štěstí do ČB a teď nadešel čas se opět vrátit. Nebo nenadešel, ale jaksi tam teď nikdo nebydlí a nám bylo líto ho prodat, takže teď rekonstruujeme. Bohužel termín konce rekonstrukce se neustále prodlužuje a my nejsme schopni odhadnout konec, proto prosíme o strpení.

Co do té doby? S prádlem samozřejmě nekončíéme a odvezeme si ho i do Krumlova, kde se mu budeme nadále věnovat, jen trochu domáčtějším stylem. A co mezitím? I v mezidobí můžete objednávat konzultace a styling OP Prádlo, na kterém se dozvíte vše o správné velikosti, střihu a stylu, jaký nosit a také to, jak  se o prádlo starat. Jen nepřijedete vy k nám, ale my k vám. Tedy já k vám. :-) Stačí jen vyplnit krátký dotazníček a já podle toho vyberu prádlo a přijedu. Služba je v rámci Jižních čech zdarma.

Můžete rezervovat přes rezervační formulář nebo se ozvěte na uvedné kontakty.

A co pro vás nadále chystáme?

V Českém Krumlově budeme mít k využití vlastní větší prostory, takže se můžete těšit nejen na další podprsenkové workshopy, ale také na dámské pobyty (jelikož budeme i ubytovávat - vždyť přece Krumlov :-)).

Dále připravujeme vlastní eshop, na kterém nakoupíte nepodprsenkové produkty. Když jsme obchod otevírali, zařekli jsme se, že nikdy nebudeme mít podprsenky na shopu. Zakládáme si na poradenství ohledně správné velikosti podprsenky, což nám úplně nesedí k eshopu a internetovému prodeji a zatím si i nadále stojíme. Na eshopu bude k dostání pouze doplňkový prodej - silonky, bandeletky, noční a stahovací prádlo, trenýrky a možná časem i kalhotky.

Nakonec ještě vylepšíme zákaznický klub a přídáme i něco navíc než jen obyčejné slevy.

No určitě je toho spoustu na co se těšit, tak zůstaňte s námi a u vás doma nebo v Krumlově nashle.

Článek pro vás připravila

Klára

Zaregistrujte se

Získáte tak přehled o novnkách a aktuálních slevách!

Rychlý kontakt

E-mail: info@oppradlo.cz
Tel.: (+420) 606 269 838

Panská 173/6
370 01 České Budějovice

Copyright 2020 OP Prádlo All right reserved.
Created by: www.webdrive.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím