Mezinárodní veletrh spodního prádla v Paříži

21.1.2017

Když by někdo hledal ráj na zemi, nejspíš bychom ho poslali právě sem. Na jednom místě zde můžete vidět ty nejlepší značky spodního prádla, plavek, punčoch, pyžámek, košilek, župánků a různých prádlových doplňků. Přijíždějí sem lidé z celého světa, takže výběr je opravdu veliký. Kláru nejvíce dostali výrobci košilek z Arabských Emirátů, protože si přpadala jak v šatníku arabské princezny.

Každý výrobce má svůj vlastní boxík, kde prezentuje svoji tvorbu. Čím známější značka, tím větší boxík a tím větší nával. U těch slavnějších si musíte domluvit schůzku předem, bez ní se k nim nedostanete. Prádlo, o které máte zájem, si můžete nechat předvést rovnou na modelkách, abyste ho viděli v reálu. U těch malých stačí, když se zastavíte a hned se vám někdo začne věnovat. 

Celý den také probíhaly různé odborné přednášky, workshopy a módní přehlídky. Ten víkend byla opravdu krátká doba na to, aby člověk stihl všechno, co stihnout chtěl. Rozhodně to byl pozoruhodný zážitek plný inspirace a jemných, luxusních látek. Dostali jsme nádhernou odměnu za to, že jsme následovali svoji vášeň a svůj sen. 

 

Chcete mít přehled o novinkách a veletrzích? Níže zadejte svůj email a my vám budeme zasílat newsletter. 

 

Zaregistrujte se

Získáte tak přehled o novnkách a aktuálních slevách!

Pod Hrází 472
381 01 Český Krumlov

Copyright 2021 OP Prádlo All right reserved.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím