Módní přehlídka Cinestar

8.2.2017

V únoru 2017 jsme propůjčili prádlo na přehlídku před promítáním filmu 50 odstínů temnoty na dámské jízdě v Cinestaru. Převlíkání probíhalo v úzké chodbičce, která slouží jako nouzový východ ze sálu. Takže podmínky byly opravdu bojové, obzvláště když jsme se tam museli ještě vejít s holkama z TOPSHe. Modelky naštěstí všechno bravurně zvládly a akce se vydařila.

Mockrát děkujeme agentuře LV Models za pozvání a těšíme se na další podobné akce.

"Byla jsem na spoustě módních přehlídek a na velké části z nich modelky předváděly prádlo. Brala jsem to jako něco normálního a samozřejmého. Bylo moc fajn zažít pohled do zákulisí, kdy zjistíte, že se vlastně taky stydí jako každá normální holka. Viděla jsem tu trému a nervózu, když se začal plnit sál a prožívala jsem to s nima. Mají můj obdiv." Takto shrnula Klára své dojmy z přehlídky.

 

Chcete mít přehled o novinkách v obchodě a módních přehldíkách? Níže zadejte svůj email a my vám budeme zasílat newsletter. 

Zaregistrujte se

Získáte tak přehled o novnkách a aktuálních slevách!

Rychlý kontakt

E-mail: info@oppradlo.cz
Tel.: (+420) 606 269 838

Panská 173/6
370 01 České Budějovice

Copyright 2021 OP Prádlo All right reserved.
Created by: www.webdrive.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím