Ukázka kolekce SS18 Simone Pérèle a Implicit

24.7.2017

Kolekce prezentovala sama umělecká ředitelka a vrchní návrhářka Katie Charle. Při tvorbě návrhů jí ovlivnila kosmopolitní inspirace. Ve svých kolekcích se snaží kombinovat více motivů, často protichůdných (např. rock and roll a romantický styl). Smyslem je dosáhnout jedinečnosti a možnosti vyjádřit své vlastní já.

Každá sezóna má 3 módní kolekce, které jsou vytvořeny speciálně pouze pro dané období. U stálých kolekcí se vytváří obměna v nové sezónní barvě nebo dochází k úpravám střihů.

Přehlídku zahájila kolekce Nomade ve vínové barvě. Prádlo zdobí perlová výšivka a saténové lístky. Na obrázku můžete vidět podprsenku full cup a balkonetku. A pozor dámy, vínová je nová černá.

Následovala kolekce Lima, která spojuje sportovní pásky a dámskou jemnou výšivku. Na prvním obrázku je vidět odnímatelná odzoba na zádech u spacer podprsenky, dále módní retro kalhotky do pasu s ozdobným průstřihem. Na druhém obrázku můžete vidět trojúhelníčkovou nevyztuženou podprsenku.

A trojici uzavřela kolekce Manille, kterou inspirovala díla z dílny Louise Vuittona. Podprsenku zdobí výšivka s přírodním motivem. Prádlo je vyšívané stříbrnou nití pro opravdu luxusní požitek. Na obrázku balkonetka v barvě slonovinové kosti a půlnoční push-upka.

Aby těch specialit nebylo málo, tak jako malý bonus navrhli speciální kolekci Java s tatto efektem v černé nebo hravé lízátkové barvě. Na prvním obrázku je pohled na zdobená záda u push-upky (zapínání vepředu). Na druhém lízátková balkonetka.

To bychom měli speciality a teď se podíváme, co nového se chystá u stálých kolekcí.

Wish bude v sezónní stříbrné barvě a Muse ve veselé oranžové.

Andora bude ve slunečné žluté a navíc přibude nový střih - podprsenka s nízkým středem a s možností zapnout ramínka za krkem.

Na přehlídce nesměla chybět také značka Implicit, dceřinná značka Simone Pérèle. Tomu asi nejvíce vévodila nádherná bodýčka a vyztužená podprsenka bez kostic, což je střih, který je stále žádanější.

 

Podprsenky bez kostic se stále těší velké oblibě a tak našly své místo i v nabídce od Simone Pérèle. Oblíbené jsou také kalhotky s vyšším pasem, proto je můžeme najít u většiny kolekcí (sice to z fotek nevypadá, ale v nabídce je mají opravdu u valné většiny :-))

A samozřejmě vzrůstajícím trendem je, že se prádlo neschovává, ale můžete z něj vytvořit součást vašeho outfitu. Fantazii se meze nekladou, takže nebojte se být svá a vytvořte si svůj osobitý styl.

Omluvte kvalitu fotografií, foceno bylo na mobil.

Zaregistrujte se

Získáte tak přehled o novnkách a aktuálních slevách!

Rychlý kontakt

E-mail: info@oppradlo.cz
Tel.: (+420) 606 269 838

Panská 173/6
370 01 České Budějovice

Copyright 2020 OP Prádlo All right reserved.
Created by: www.webdrive.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím