Brafitting

Značí výběr podprsenky tak, aby vám seděla velikostí i střihem. Výsledkem jsou krásnější křivky, ničím nerušený vzhled vašeho outfitu a také zdravější prsa.


Stylingová a brafittingová konzultace

Spodní prádlo je základ každého oblečení a proto je třeba, aby opravdu padlo a nekazilo celkový dojem vašeho outfitu. Přijďte objevit tajemství  dokonalého prádla pro každou příležitost. Domluvte si individuální konzultaci, na které zjistíte, jak správně prádlo vybírat, jakou velikost a střihy nosit a jaké prádlo je vhodné pro různé příležitosti. Navíc se dozvíte, jak se o prádlo starat, aby vám dělalo radost co nejdéle. Můžete pozvat i kamarádky a udělat si netradiční dámskou jízdu, protože co je více ženského než krásné spodní prádlo?

Jak to funguje?

Domluvíte si schůzku s brafitterkou buď prostřednictvím rezervačního systému, telefonicky nebo emailem, poté obdržíte základní dotazník, který brafitterce usnadní přípravu na první schůzku.

Konzultace je poskytována zcela ZDARMA. Zaplatíte jen prádlo, které si vyberete.

Brafitterka bude navíc fungovat jako vaše osobní prádlová stylistka. Řekněte jí, jaké prádlo potřebujete nebo by se vám líbilo a ona bude hlídat nabídku za vás.

Služba je poskytována ZDARMA, termín úvodní konzultace si rezervujte zde nebo pište/volejte na uvedené kontakty.

Nejste z Jihočeského kraje a máte o službu zájem? Není problém, ovšem u cest mimo Jihočeský kraj bude účtováno cestovné, děkujeme za pochopení. V případě zájmu nás kontaktujte na email klara@oppradlo.cz

 

Přednášky

Stále více žen díky brafittingu odhaluje kouzlo opravdu padnoucí podprsenky. Žádný kousek oblečení není tolik problematický jako podprsenka, kolem které panuje stále spoustu mýtů. Například věděla jste, že písmenko košíčku neurčuje pevnou velikost, ale mění se v závislosti na obvodu, takže můžete mít košíček B i D pro stejně velká prsa? (mrkněte na článek Jak z "béček" udělat "déčka")

A proto jsme se rozhodli pořádat workshopy, na kterých Klára vysvětluje základy padnoucí podprsenky, aby se i další ženy mohly radovat z padnoucího prádla, které nejen že chrání jejich zdraví, ale také lépe vypadá.

Plánované přednášky

 

 

Již proběhlé přednášky

Workshop v rámci akce Týden vzdělávání dospělých

Přednáška na Den zdraví pro zaměstnance VZP

 

Máte zájem o uspořádání přednášky na vaší akci? - kontaktujte nás na klara@oppradlo.cz

Pro koho jsou workshopy vhodné - máte určený dress code na pracovišti, chcete zajímavý benefit pro své zaměstnankyně nebo jste firma zabývající se vzděláním spotřebitelů

 

 

Zaregistrujte se

Získáte tak přehled o novnkách a aktuálních slevách!

Pod Hrází 472
381 01 Český Krumlov

Copyright 2021 OP Prádlo All right reserved.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím