Freolla LLC - Bandelettes®

"Věříme, že každá žena a každé tělo si zaslouží cítit se pohodlně a sebevědomě. Bolestivé odírání vnitřních stehen je problém, který postihuje mnoho žen různých tvarů, velikostí i životních stylů a brání jim to v tom, aby mohly nosit oblečení a dělat činnosti, které milují. S naším patentovaným protiodíracím designem, poskytujeme atraktivní a diskrétní řešení, které zabrání podráždění a dá prostor sebevědomí. Milujte svá stehna a ne tření."

Freolla LLC je společnost, která se narodila z čisté vášně. Jedna ze zakladatelek, Julia Abasova, měla již roky problémy s odíráním stehen. Jedoduché potěšení jako je nošení šatů nebo sukně, se pro ni stalo výzvou. Nikdy o tomto problému nikomu neřekla. Dokonce vytvořila spandexové stehenní pásky, které používala roky. Jednoho dne nad šálkem čaje a s vědomím, že její přítelkyně Rena Abramoffová hledá nějaký podnikatelský nápad, se rozhodla, že vynese tento problém na světlo a doufala, že společně najdou řešení. Zjistily, že tento problém je velice běžný a že mnoho žen na světě se potýká s odřenými stehny. Po důkladném průzkumu a s myšlenkou udržení komfortu a praktičnosti se zrodily pásky Bandelettes®.

Kolekce

Zaregistrujte se

Získáte tak přehled o novnkách a aktuálních slevách!

Pod Hrází 472
381 01 Český Krumlov

Copyright 2022 OP Prádlo All right reserved.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím