Panache Lingerie

Panache se řadí mezi přední světové designéry a výrobce prádla od D košíčků. Jejich práce nespočívá jen v navržení krásných oděvů, ale také ve vytvoření prádla, které zajistí správnou podporu a zlepší celkový tvar postavy. Neustále zdokonalují a rozvíjejí svůj sortiment, aby se udrželi na špici kvalitního a padnoucího prádla.

Chtějí, aby jejich značka byla synonymem pro padnoucí prádlo a proto dbají na kvalitu služeb obchodů, které jejich prádlo nabízejí.

Mají pět unikátních značek, každou s jiným zaměřením. Panache pro každodenní komfort, Panache Sport pro maximální podporu při jakékoliv sportovní výzvě, Cleo by Panache pro v srdci mladé, luxusní Panache Black a Sculptresse pro zaoblené bohyně.

2016 spustili reklamní kampaň Modelled by Role Models, kde jako modelky vystupují ženy, které jsou pro ostatní velkou inspirací. Propagační video v angličtině si prohlédněte zde.

Panache Lingerie mají několik ocenění

  • 2020 -  Stars Underlines Bestshopawards - nejprodávanější sportovní kolekce
  • 2016 - UK Lingerie Award - kampaň roku (Modelled by Role Models)
  • 2012, 2013 a 2015 - UK Lingerie Award - sportovní podprsenka roku
  • 2013 - Queens Award za mezinárodní obchod
  • 2012 - Bloom Award - nejlepší mateřská podprsenka
  • 2002 - Queens Award za mezinárodní obchod

Kolekce

Zaregistrujte se

Získáte tak přehled o novnkách a aktuálních slevách!

Pod Hrází 472
381 01 Český Krumlov

Copyright 2022 OP Prádlo All right reserved.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím